Jak vidíme svět a proč!

Náš svět, to co si představujeme jako danou realitu, vidíme takový jací jsme ve svém nitru. Dva lidé stojící vedle sebe a přesto jsou si na eony vzdáleni. Jeden vnímá svůj život nepřetržitou řadu nepříjemností, problémů, zla a jiných negativních událostí a ten druhý vidí rozkvetlou zahradu prozářenou sluníčkem radostí a láskou. Jedno však mají společné: OBA SI SVŮJ ŽIVOT TVOŘÍ SAMI – první nevědomě a ten druhý vědomě.

Ti nevědomí jsou naučeni posuzovat svůj život rozumem a popřávají sluchu někomu kdo jim říká jak mají myslet. Ti vědomí toto paradigma (způsob myšlení) opustili a řídí se citem a popřávají sluchu svému srdci. Svůj život neposuzují, ale přijímají ho takový jaký je.

Tušil sem to již delší dobu, ale v poslední době i díky tomu jak svět vidím já a mohu srovnávat je to čím dál zřejmější i pro druhé. Je dost smutné jak lidé očekávají stále jen nějaké průsery a lžimédia je v tom urputně podporují NELZE SE DIVIT, ŽE OČEKÁVANÉ SE PAK DOSTAVÍ. A ne nemůže za to nikdo jiný než mi samotní. Celé tisíciletí je nám namlouváno, že jsme ubohé nicky, které si nezaslouží než pohrdání. Není to tak, jsme bytosti nadané silou tvoření, ale tato je zneužívána ve prospěch hrstky bytostí.

I když z jiného úhlu pohledu vidím, že to co se děje a jak je s námi manipulováno, nutně povede prozření, což se už děje. Takže by se dalo říct, že to s námi nemyslí zas až tak zle, když se rozhodli v zájmu našeho probuzení obětovat určitou část své budoucnosti, protože budou muste zakusit to samé co rozdávají. Zákon kauzality se nedá obejít. Ne všichni jsou si však vědomi čemu vlastně slouží. Vlastně jsou to všichni politici. Čest vyjímkám. Ale svá zadání plní opravdu svědomitě a tak je třeba i jim poděkovat. Milujte své nepřátele neb nevědí co činí.

Chci tím říct, že vše je v našich rokou. Jen mi a nikdo jiný nemá možnost volby. I přes nabízená a podsouvaná lákadla a touhy je jen na nás jakou cestu si zvolíme.

Nikdy neříkejte, že za to může někdo jiný, protože:

„Život je otázka volby, vždy je to tvá volba i když ji pak popíráš.“