OREL SE NEBOJÍ

OREL SE NEBOJÍ

Strach, to je to co nás drží při zemi a dovoluje druhým aby nás zotročovali. Bojíme li se, pak de facto odevzdáváme svoji moc a to dobrovolně, někomu(něčemu) komu na nás záleží jen do té míry, aby z nás něco získal. Odevzdáme li svou moc, jsme zredukováni na pouhé zboží. Již dále nejsme lidské bytosti. Málokdo si uvědomuje, že jde li k volbám tak činíme přesně toto rozhodnutí. Odevzdáváme svou moc a dále již v podstatě nejsme svéprávní ve svém rozhodování. Když se na problém podíváme z boku, zjistíme vlastně někdo rozhoduje za nás. A činí taková rozhodnutí, která nejsou v souladu s našimy nejen tužbami, ale ani s našimi potřebami. A já nechci, aby někdo rozhodoval za mne. Někdo namítne, že nemá jinou možnost, než se podřídit, protože kdyby se nepodřídil tak by o něco přišel. Ptám se o co by přišel, o možnost konzumu? Toto se objevuje stále častěji, jako by na konzumu závisel náš život. Nezávisí. Problém, ale spočívá v tom, že lidé nejsou, zatím, schopni nahlédnout za své ego, které jim říká, že není jiná volba, aby pochopili, že vždy je jiná možnost. Ale nejde to bez obětování těch pomyslně nezbytných zbytných věcí. Nebudete se mnou souhlasit, ale na penězích a hmotných statcích vůbec nezáleží. Jakmile toto pochopíte v podstatě budete žít v hojnosti. Na to je ovšem zapotřebí zbavit se iracionálního strachu o cokoli. I o kohokoli.

NENÍ SE ČEHO BÁT“

Dnes je 24.10.2021 a na Zemi se dějí převratné události a dějí se proto, aby lidé konečně pochopili, že dosavadní paradigma (způsob existence, protože život to rozhodně není) je nadále neakceptovatelný a je zapotřebí se povznést do jiných dimenzí bytí. To je to čemu ti co vás ovládají a je jedno co si myslíte, to je to čemu chtějí za jakoukoli cenu zabránit. A to i za cenu vyhubení lidstva. Nabízí se analogie s bakteriální infekcí, úmyslně nepíši virovou, protože viry jako takové „NEEXISTUJÍ“, tyto bakterie klidně zahubí svůj hostitelský organizmus aniž by si všimly, že to znamená i jejich konec. Jinak řečeno : jsou to cizopasníci. Hloupí.

Jsou to hloupí krkavci a vůbec jim nedochází, že oni jsou ti, ktří nemají žádnou moc. A nebo jsou si toho zatraceně vědomi a to je důvod toho neuvěřitelného šíření paniky a strachu z jejich strany.Je to marné, je to marnmé, je to marné evoluce se zastavit nedá. Má to sice velmi mnoho aspektů a náhledů, co člověk to názor, ale podstata evoluce i té duchovní je, že se nedá zastavit a ti kteří to nechápou budou smeteni.

To co je třeba udělat je: ZBAVIT SE STRACHU.